Chyba při ukládání souboru - chyba vstupu výstupu

Dobrý den, potřeboval bych poradit - při ukládání souborů i nově vytvořených mi píše “při ukládání souboru. Obecná chyba. Obecná chyba vstupu/výstupu”. Nechce mi vůbec uložit nic - je to nově nainstalovaná verze LibreOffice 5.4.4.2.

screenshot na CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online

Předem děkuji za radu
Juraj

Dobrý den, chyba nastává pokud ukládáte soubor na síť a nebo to nefunguje i při ukládání na lokální disk?

Dobrý den, normálně při ukládání na lokální disk, resp. když zvolím jakýkoliv způsob uložení (např. uložit jako), hned mi vyskočí chybové hlásení.

Zkuste restart do nouzového režimu. Menu Nápověda → restartovat v nouzovém režimu. Je možné, že je poškozený profil, protože LO na W10 běžně funguje bez problémů.

Safe Mode - LibreOffice Help

Super to funguje, nevím co tomu bylo. Dal jsem obnovit tovární nastavení a to pomohlo. Nicméně byla to nová instalace, kde jsem nic neměnil a od začátku to nefungovalo…

Děkuji moc za pomoc a radu!

Dobrý den.
Mám stejný problém. Odinstaloval jsem LibreOffice, smazal adresář C:\Users\Richard\AppData\Roaming\LibreOffice, pročistil registry přes CCleaner. Instaloval jsem libreoffice 6.0.1.1. Otevřu nový soubor Calc, dám uložit na lokál a okamžite dostávám chybu Obecná chyba. Obecná chyba vstupu/výstupu. Zkusil jsem i nouzový režim - obnovit tovární nastavení, ale nijak to nepomohlo.
OpenOffice funguje bez problémů.
Předem díky za pomoc.