Chybějící písmena textového pole formuláře

Dobrý den, jak upravit textové pole formuláře, při tisku nebo uložení chybí určitá písmena.

Textové pole formuláře lze normálně vyplnit, ale při tisku nebo uložení se nezobrazí např. písmena č,ř,ů.
Děkuji

Přiložte prosím testovací dokument. Děkuji

Posílám příklad formuláře, při uložení do pdf lze vkládat text do polí formuláře, ale při tisku už se některá písmena netisknou.
Formuláře potřebuji v nějakém formátu, ve kterém do něj klienti, kteří si je mohou stáhnout na www stránkách, nebudou moci zasahovat, pouze vyplňovat formulářová pole. Stejně tak zaměstnanci. Pdf ale zřejmě takto fungovat nebude.Dohoda o ukončení nájmu v bytě bytového družstva, spolku.doc

Při uložení do pdf.

Podařilo se chybu vyřešit? V aktuální verzi mi to při exportu do PDF a vyplňování PDF formuláře dělá stejný problém (PDF k náhledu [https://1drv.ms/b/s!Am4Oq_5DfHSxhsdvE66caijQiqKyzA?e=1NNTEA] )

odt:
AML_K_FO.odt (24.7 KB)

To vypadá na nahlášenou chybu 118169 https://bugs.documentfoundation.org/show_bug.cgi?id=118169

Formulář v příloze, stačí jej vyexportovat do PDF (nejde mi zde uložit PDF)
15386340667121331.odt

Po eportu do pdf se písmena ů, ř, č, … netisknou, neuloží.

Dal jsem dal ukázkový DOC (Chybějící písmena textového pole formuláře - #3 by pavlinasip) exportovat jako PDF a fungovalo mi to, byť tedy došlo na to že prohlížeč pédéefek FoxitReader ta formulářová pole vybarvoval světle modře a když jsem do některých napsal text, tak to překrylo tou světle modrou, takže vepsaný text nebyl vidět. I když text tam zůstal, zobrazil se zase po kliknutí do té buňky.

Když jsem dal normálně nový dokument ODT a do něj vložil pár formulářových polí Formulář/ Textové pole, tak ve FoxitReaderu mi to opět podbarvovalo formulářová pole modře (možná že se to v něm dá nastavit), ale jinak se to chovalo zcela normálně a češké znaky to při ukládání PDF v pohodě uložilo.

Možná že nejlepší by bylo udělat ten dokument čistě v LibreOffice a nespoléhat na soukromý, zatajovaný a neustále mutující formát od Microsoftu.

Byť zůstává otázka jestli nějaký PDF prohlížeč nějak špatně nepracuje s diakritikou a neukládá třeba špatně diakritiku ve formulářových polích.

Myslím, že bug stále trvá - ů, ř, č se neexportuje… Toto vypadá na bug https://bugs.documentfoundation.org/show_bug.cgi?id=84963

Tak se zdá, že problém je v kombinaci LibreOffice - Adobe Acrobat/Reader.

Pokud se PDF otevře v PDF-XChange Editoru a přeuloží, diakritika funguje správně a dokonce následně funguje správně i v Adobe.

Myslel jsem že se jedná až o to když se PDF vyplňuje až v prohlížeči pédéefek - což mi udělalo chybu s ukázkovým DOCem :-).
Nicméně formulář vytvořený v Libre který již v Textových polích obsahuje některé české znaky se skutečně vyexportuje špatně.
Ve FoxitReaderu lze vidět použité fonty a já v ODT dal do formuláře pouze Liberation Sans a Liberation Serif a přesto to ve Foxitu dělá substituci pro font Helvetica a Times New Roman které jsem vůbec nepoužil. Navíc v kódování ANSI čili starém 8-bitovém a nikoliv UTF8 :-(. Skutečně to vypadá na chybu Libre exportu do PDF - pokud má ve formulářích již nějaké předvyplněné české znaky.