Hromadné vložení textů ze sešitu Calc do šablony ve Writeru

Zdravím, mám texty v sešitu Calc, které potřebuji vložit do šablony ve Writeru. Jeden řádek v sešitu = jedna věta, která se má vložit do jednoho textového pole v šabloně.
Udělala jsem to, že jsem si sešit připojila jako zdroj dat. Do jednotlivých textových polí šablony mi však jde vkládat texty pouze po jednom (Zobrazit zdroje dat - označím záznam - Data na text - Vložit data jako text), což je vzhledem k rozsahu (několik stovek záznamů) dost neefektivní. Prosím, jak na to?
Předem moc děkuji.

Myslím že by vám na to mohl stačit tenhle návod
https://www.openoffice.cz/navody/priprava-hromadne-korespondence-stitku-a-obalek

Jinak bych to uměl nejspíš makrem, avšak nemám na to nyní čas :-(. Kdybych se do toho měl pouštět makrem, tak bych potřeboval ukázku těch zdrojových dat z Calcu + to jak to tedy má finálně vypadat ve Writeru (stačil by příklad třeba na 5 řádků Calcu). Se zdroji dat jsem nikdy nepracoval, ale načítat text z Calcu a vkládat textové rámce do Writeru a do nich text není tak těžké, byť to může zabrat i pár hodin než se makro odladí. Jde i o to jak mají být třeba ukotvené ty textové rámce, jaké velikosti, ohraničení atd.

Děkuji, vypadá to nadějně, vyzkouším. Používám ve Writeru tisk štítků (s adresami v sešitu Calc), ale v tomto případě mi to nepomohlo, protože jsem nedokázala použít tu šablonu místo listu štítků. Podle toho návodu by to mohlo jít.