Kontrola slovenského pravopisu

Ahoj,
Ktorý slovník pre kontrolu slovenského pravopisu v LibreOffice je momentálne najkvalitnejší? Ja používam “essential-data-sk-spell-hyph.oxt” od “jooray” stiahnuteľný na Release Aktuálna verzia · essential-data/libreoffice-sk-spell-hyph · GitHub
problém je, že slovník neobsahuje množstvo bežných slov a v každej druhej vete mi podčiarkne normálne slovo, ako napr. “zhrnutie”.

Ahoj,
slovník, v ktorom je slovo “zhrnutie”, by v zásade mal byť stiahnuteľný z Slovak Spellchecker » Extensions. Z nejakého dôvodu tam však nie je, hoci som ho tam pred pár mesiacmi zavesil. Zisťujem, čo je vo veci. Zatiaľ si ho stiahni odtiaľto: https://www.sospreskoly.org/~milos/slovak-dictionaries-2020-05.oxt, bude tam, kým sa extensions neopraví.

Tento slovník sa inštaluje automaticky, ak zvolíš “Preklad používateľského rozhrania: slovenčina” na Stiahnuť LibreOffice | LibreOffice - Slobodný kancelársky balík - Zmysluplný projekt - Skvelí ľudia
Miloš

Ten slovník som si chcel pôvodne stiahnuť, len som nenašiel “klikátko” cez ktoré si ho stiahnuť. Môžeš prosím naviesť na presný odkaz súboru, ktorý treba stiahnuť? Vďaka.

Už som pochopil a stiahol som si to z alternatívnej adresy z príspevku. Vďaka.