Nezobrazují se komentáře

Dobrý den.
Dostal jsem soubor .docx, ve kterém jsou komentáře. Komentáře se mně nezobrazují. V Nástroje - Možnosti - Libreoffice Writer - Zobrazení jsou komentáře zatrženy. V menu Zobrazit je řádek Komentáře “vyšedlý”. Nelze u něho udělat zatržítko.
Poraďte prosím, kde je chyba.
Děkuji.
Roman

Dobrý den, můžete zde soubor přiložit?

Dobrý den.
Trochu jsem to zkomolil. Soubor dostala do e-mailu kolegyně, která se na mě obrátila s žádostí o pomoc. Soubor mně přeposlala a mně se komentáře zobrazují správně. Oba máme Libreoffice v. 7, i když každý trochu jinou.
Roman

Dobrý den.
Problém jsem vyřešil. Přejmenoval jsem adresář c:/windows/users/appdata/roaming/libreoffice na c:/windows/users/appdata/roaming/_libreoffice. Otevřel jsem soubor ve writeru, vytvořil se znovu adresář c:/windows/users/appdata/roaming/libreoffice a komentáře se zobrazují.
Děkuji za ochotu.
Roman

Ta změna adresáře na téhle cestě znamená že jde o nějaké nastavení v uživatelském profilu.

Kdybyste si s tím chtěl echt vyhrát, tak byste musel porovnat uživatelský profil váš i kolegyně a zjistit kde se liší a tam by asi byl problém, třeba v nějakém jiném nastavení nějakých možností, které se ukládají právě do uživatelského profilu.

Prosím Vás, před časem jste tu někomu pomáhal vyřešit problém se zešedlou možností zobrazit komentáře, stalo se mi to samé. Přečetla jsem si sice návrh, jak to vyřešil, ale neporadím si s tím. Ve minulé verzi LibreOffice jsem měla velký dokument s poznámkami, po znovuotevření poznámky zmizely, po aktualizaci na novou verzi se taky nezobrazily, ani samy od sebe, ani my nešly zakliknout komentáře ve výběru Zobrazení.
Děkuji!
Veronika

Dobrý den.
Problém jsem vyřešil. Přejmenoval jsem adresář c:/windows/users/appdata/roaming/libreoffice na c:/windows/users/appdata/roaming/_libreoffice. Otevřel jsem soubor ve writeru, vytvořil se znovu adresář c:/windows/users/appdata/roaming/libreoffice a komentáře se zobrazují.
V Nástroje - Možnosti - Libreoffice Writer - Zobrazení musí být komentáře zatrženy.

Jestli si s tím chcete vyhrát tak byste mohl porovnat ten adresář _libreoffice s novým libreoffice a zjistit v jakém souboru se jaké údaje liší, jestli třeba v souboru registrymodifications.xcu → ale věru to bývá někdy dost piplačka a ve vašem případě to bude tedy již zbytečné :-).

@pragero - můžete zkusit i menu Nápověda/ Restartovat v nouzovém režimu a kliknout tam na tlačítko Pokračovat v nouzovém režimu, tím se Libre dočasně spustí s čistým uživatelským profilem aniž by se musel přejmenovávat adresář profilu → a v takto spuštěném Libre zkusit otevřít ten dokument.

Děkuji za radu! I tak.