Nezobrazují se komentáře

Dobrý den.
Dostal jsem soubor .docx, ve kterém jsou komentáře. Komentáře se mně nezobrazují. V Nástroje - Možnosti - Libreoffice Writer - Zobrazení jsou komentáře zatrženy. V menu Zobrazit je řádek Komentáře “vyšedlý”. Nelze u něho udělat zatržítko.
Poraďte prosím, kde je chyba.
Děkuji.
Roman

Dobrý den, můžete zde soubor přiložit?

Dobrý den.
Trochu jsem to zkomolil. Soubor dostala do e-mailu kolegyně, která se na mě obrátila s žádostí o pomoc. Soubor mně přeposlala a mně se komentáře zobrazují správně. Oba máme Libreoffice v. 7, i když každý trochu jinou.
Roman

Dobrý den.
Problém jsem vyřešil. Přejmenoval jsem adresář c:/windows/users/appdata/roaming/libreoffice na c:/windows/users/appdata/roaming/_libreoffice. Otevřel jsem soubor ve writeru, vytvořil se znovu adresář c:/windows/users/appdata/roaming/libreoffice a komentáře se zobrazují.
Děkuji za ochotu.
Roman

Ta změna adresáře na téhle cestě znamená že jde o nějaké nastavení v uživatelském profilu.

Kdybyste si s tím chtěl echt vyhrát, tak byste musel porovnat uživatelský profil váš i kolegyně a zjistit kde se liší a tam by asi byl problém, třeba v nějakém jiném nastavení nějakých možností, které se ukládají právě do uživatelského profilu.