Rejstřík-vytvoření ze stylu/změna šablony

Dobrý den,
generuji dokumenty z PHPwordu a tvořím rejsřík ze stylu Nadpis 1. Od verze cca 6 musím ručně vždy zatrhnout styl Rejstřík.vytořit z-styl a označi nadpis. Lze to nějak udělat např. v šabloně, aby výchozí dokument již toto obsahoval? Dokumnty se generují na serveru, stahují a otvírají na lokálním PC. V předchozích verích se dokumnt otevřel a pouze se provedla aktualizace rejstříku.
Předem děkuji za radu a pomoc.

Přiložte zde prosím ukázkový soubor.

TZprava_komplet(2).docx (13.0 KB)

Posílám dvoustránkové

Dobrý den,
Kroky k reprodukci

  • otevřít soubor, na první stránce pod Seznam příloh je rejstřík; Aktualizovat; rejstřík zmizí.

Chyba PHPword je hlášena zde, bez odezvy TOC can not be updated using libreoffice · Issue #1847 · PHPOffice/PHPWord · GitHub. Zkoušel jsem aktualizovat rejstřík ve wordu 2010 a tam aktualizace funguje. Nepodařilo se mi najít verzi LO, kde by to fungovalo. Píšete, že by to mělo fungovat ve verzi 6, ale ty které jsem zkoušel nefungují. Víte konkrétně, která verze fungovala?
Vzhledem k tomu, že ve wordu aktualizace funguje bych doporučoval zahlásit do bugzilly https://bugs.documentfoundation.org/. Pokud budete chybu hlásit, uveďte zde prosím číslo chyby. Případně mohu zahlásit za vás.

Dobrý den,
zkoušel jsem dnes ve verzi 6.4.7.2 a tam vše funguje. Ve wordu, jak píšete, též.
Děkuji za rady a zdravím.
H

Jesli chybu nahlásíte, budu rád. Děkuji moc.H

Zkoušel jsem to na verzi 6.4.7, ale i zde mi rejstřík mizí. Jsou ty kroky, které jsem uvedl správné?

  • otevřít soubor, na první stránce pod Seznam příloh je rejstřík; Aktualizovat; rejstřík zmizí.

Hmm mě tam normálně zůstává, mizí mi ve vyšších verzích, odpoledne otestuji znoval

Prosím pak o info k OS. V Nápověda - o aplikaci vykopirovat info o verzi atd. Dekuji.

Dobrý den,
tak jsem zmaten. Vygeroval jsem soubor znova a ted mi to funguje jak ve verzi na WIN 11 home (23H2), tak i na verzi 7.3.7.2. na ubuntu. Změnil jsem jedině data souboru (některé údaje null a odstranění znaků v některých textových souborech pomocí funce htmlspecialchars().
Soubor přikládám. Bylo by možné zjistit, v čem se liší?
Děkuji
ZpravaTest2.docx (12.2 KB)

Dobrý den, potvrzuji, že váš druhý soubor u mě také funguje.
Version: 24.8.0.0.alpha0+ (X86_64) / LibreOffice Community
Build ID: 8df17c340193c89549d8c563b04d015156afa3fb
CPU threads: 4; OS: Linux 6.5; UI render: default; VCL: gtk3
Locale: cs-CZ (cs_CZ.UTF-8); UI: en-US
Calc: threaded Jumbo

Problém bude v definici stylu. U stylu Heading1 (Nadpis1), který je použit není nastavena úroveň osnovy, viz printscreen. Porovnejte si v obou souborech.