Špatná verze (asi Instalátoru) LibreOffice 7.6.4 Portable MultilingualAll

Dobrý den,

současná Portable verze LibreOffice 7.6.4 “LibreOffice 7.6.4 Portable MultilingualAll” je ŠPATNÁ! Vůbec tam NENÍ čeština ani některé další jazyky! Instalátor se spustí v anglickém jazyce a českou verzi vůbec nenabídne. V zásadě jsou tam jenom jazyky jako u verze “LibreOffice 7.6.4 Portable MultilingualStandard”, ale není to ten samý soubor. Je větší (269 073 712 bajtů), přibližně jak by měl být (verze 7.6.2. má 269 133 168 bajtů), ale v instalátoru musí být nějaká chyba, viz přiložené dva obrázky dobré i špatné verze.

Takže je velice rozumné zůstat u verze 7.6.2, která je bez chyb. Ale hlavně chci někoho poprosit, abyste o této chybě dali vědět příslušným lidem, nejspíš to asi napsat na Bugzillu. Já tam bohužel nemám zřízený účet a taky nijak zvlášť neumím anglicky. A ať si to příště pořádně otestují, jestli je všechno v pořádku. Velice děkuji za ochotu.

Petr

P.S.
Tak jsem zjistil, že tento ODPORNÝ BAZMEK, nějaká velice trapná parodie na “svobodné” Diskuzní fórum, mi nedovolí vložit více, než JEDEN obrázek. A navíc to musí být POVINNĚ jenom nějaký obrázek, např. s příponou PNG a ne třeba nějaký spakovaný RAR s několika obrázky uvnitř. Takže jsem tady dal jenom Instalátor té špatné verze 7.6.4.

Dobrý den, odkud jste soubor stahoval?

Stáhněte si aktuální revizi 2 z oficiální stránky, viz info [Fixed] LibreOffice Portable 7.6.4 doesn't have all available languages in installer | PortableApps.com. Mělo by to být opravené.

P.S. jedovatosti, nadávky, velká písmena apod. si příště nechte od cesty, nikdo na to není zvědavý. Děkuji

odkaz na české LO stránce Přenosná (portable) verze | LibreOffice - Svobodný kancelářský balík - Smysluplný projekt - Skvělí lidé opraven. Zasláno i na správce anglické verze Portable versions | LibreOffice - Free Office Suite - Based on OpenOffice - Compatible with Microsoft

Těch důvodů proč použitý systém Discourse funguje tak jak funguje je víc a před pár lety když se na něj přecházelo věru vyšel jako nejlepší - byť ne úplně optimální. Ale jestli jste již vytvořil lepší, sem s ním :-)!