Uchování obsahu po stažení z Google Docs

Jak si zobrazím obsah Headings jako v Google Docs ve staženém dokumentu? V Navigátoru nevidím přehled Headings, přestože jsou i po stažení zachovány (myslím jejich formátování jako H3 v samotném dokumentu).
Zato jsou Headings uloženy jako Záložky, ale zcela nepřehledně a na přeskáčku - třeba H3 “2014” má v Záložkách název “_7hq02e52mteq” a je úplně jinde (v dokumentu je na konci a v Záložkách nahoře).

Chápu správně, že se jedná dokument vytvořený v google docs, vyexportovaný a následně otevřený v LO? Pokud ano, nejde spíš o problém google docs?

Ne, Google ho vyexportoval jak měl, Headings zůstaly zachovány. Když ho ale otevřu v LO, v Navigátoru nejsou jako Nadpisy, ale jako Záložky s nesmyslnými jmény a ještě na přeskáčku.

Bylo by to dobré pokud byste to zahlásil jako chybu do google docs, ale nevím jak a zda to lze.
Ukázkový soubor vyexportovaný z Google:
gmailDoc.odt (8.8 kB)
v navigátoru:

Opravit lze následovně:
Nástroje > Číslování nadpisů, karta Číslování. Jednotlivým úrovním přiřadit odpovídající styl odstavce.
Výsledek:


řešení v Visualizing headings in the navigation panel

Asi nerozumím…
Kde se vzalo to “ksjd ksjdkjf atd.”?
U mě je to v Záložkách ne po úrovních, ale každý Nadpis 3 má samostatnou záložku. To přiřadit úrovním nelze. Navíc, je-li Nadpisů 3 třeba 200, dělal bych to celý den, i kdyby to šlo.

A to pomíjím, že potřebuji systémové řešení, nikoli na úrovni jednotlivého dokumentu. Když Doc aktualizuju a pak znovu stáhnu, začínal bych pokaždé znovu od nuly.
Tohle je problém interpretace existujících nadpisů LO, nikoli problém G-Docs.

To je můj zkušební soubor. Nedal jste žádný testovací soubor tak jsem si vytvořil vlastní.

Nemyslím si. Viz Problem using Navigator after downloading a Google doc , kde to komentuje i vývojář Mike Kaganski.

Ať zkouším co zkouším, nedaří se. Nepochopil jsem asi, co mám přesně udělat. I když tam dotyčný jásá, že se to tím celé spravilo…

Opravit lze následovně:
Nástroje > Číslování nadpisů, karta Číslování. Jednotlivým úrovním přiřadit odpovídající styl odstavce.


zde přiřadím styl odstavce

a pak se i zobrazí v navigátoru

1 Like

Dobrý den, díky! Funguje to.