UDF FORMATINA AKTARIM SORUNU

Merhaba:

libreoffice writer dan .udf formatlı dosyaya aktarım yapılırken siyah kalın altı çizili vb. şablon ve özellikler sıfırlanıyor kopyala yapıştır yaparken bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

teşekkürler.

Aktarımdan kastınız kopyala-yapıştır mı? Bildiğim kadarıyla UDF adlı standart bir dosya biçimi yok. Uyap kapsamında kullanılan yerel bir biçim bu.

Evet öyle belirttiğiniz gibi bir çözümü varmıdır bunun ?

Teşekkürler geri dönüş için.

UDF biçimli dosyayı açmak için UDF editörünü kullanıyorsunuz muhtemelen. Bu sorunun, UDF editörü tarafında çözülmesi gerekir. İlgili birimlere hatayı bildirmeniz faydalı olabilir.

Evet onu kullanıyoruz fakat office ile uyumlu tüm dosyaları açıyor libreoffice udf ye uyum için ufak bir yama yayınlayamazmı ? Kamu kurumlarının çoğu libre office kullanıyor daimiyet sağlamazmı ve iyi olmazmı ? Yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkürler.

Bunun için gereken çalışmayı ilgili kurumun/kurumların yapması ya da bu yönde istekte bulunarak fonlaması gerekiyor. LibreOffice gönüllülerce ve kullanıcı kurumların fonladığı profesyonellerce geliştirilmektedir.

Ama diğer office vb programlar ile uyumlu olarak çalışıyor openoffice MS office gibi uyap editör içinde ufak bir güncelleme yapamazlarmı çok büyük bir güncelleme olabileceğini düşünmüyorum kurumların sigorta fonlama yapıp sorunu çözeceğini sanmıyorum ama bu tip sorunlar farklı programların kullanımına sevk edebilir ilerleyen dönemde. Yardımlarınız için çok teşekkürler sayın kara

Aktarımdan kastınız kopyala-yapıştır mı? igrice