Chyba: může spadnout 7.4.0.1 při přidání položky do Menu

Stalo se mi že jsem si chtěl přizpůsobit Menu a přidat tam položku pro jedno makro a bum, Libre padlo - Libre 7.4.0.1, 7.4.0.2 a 7.5.0.0.alpha+ pod Win10.

Asi po třech hodinách jsem přišel na to, že to dělá pár položek v uživatelském profilu v souboru registrymodifications.xcu.

Když jsem uživatelský profil resetoval, tak už to nepadalo a ve výchozím uživ. profilu to do toho souboru ony položky nezapsalo.

Ještě jsem zjistil, že tyhle položky si nastavuje menu Soubor/ Tisk, jestli zjistím víc proč to blbne, tak bych to nahlásil na Bugzillu.

Jde o položky s “klíčem” /org.openoffice.VCL/Settings

<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['Accessibility']"><prop oor:name="EnableATToolSupport" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>true</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['DesktopManagement']"><prop oor:name="DisablePrinting" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>false</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['Menu']"><prop oor:name="SuppressAccelerators" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>false</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="Collate" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>true</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="CollateBox" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>Default</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="CollateSingleJobs" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>false</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="CopyCount" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>1</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="HasPreview" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>true</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="LastPage" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>Obecné</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="LastPrinter" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>PDFill PDF&amp;Image Writer</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="LastPrinterUsed" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>PDFill PDF&amp;Image Writer</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['PrintDialog']"><prop oor:name="WindowState" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>523,276,802,553;1;0,0,0,0;</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['Transfer']"><prop oor:name="SelectionTimeout" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>3</value></prop></item>
<item oor:path="/org.openoffice.VCL/Settings/org.openoffice.VCL:ConfigurableSettings['WM']"><prop oor:name="ShouldSwitchWorkspace" oor:op="fuse" oor:type="xs:string"><value>false</value></prop></item>

Nejde o bug https://bugs.documentfoundation.org/show_bug.cgi?id=149966 ?

Chyba je opravena.