Ztráta dat v tabulce

Dobrý den,otevřel jsem tabulku a z hrůzou zjistil že mi tam chybí asi polovina uložených dat.
Dá se to nějak zachránit? jsem pouze uživatel :0) děkuju H.
(LibreOffice 5.3.2.2)

Upravil jsem nadpis a odstranil část se žádostí o zaslání odpovědi na e-mail – toto jsou veřejné stránky s veřejnými odpověďmi.

Týká se dotaz tabulek v Calcu, nebo v Base? Bylo by možné přiložit onen dokument (pokud v něm nejsou citlivá data)? Předcházelo něco ztrátě dat (nestandardní ukončení apod.)?

Dobrý den,nerozumím otázce Calc? pokaždé když vypínám nebo restartuji notebook tak tu tabulku ukládám právě abych o daná data nepřišel…každý den snimi oracuji a doplňuji.notes mám zapnutý na stole a nikdo k němu nemá přístup,počítač po mně chtěl v sobotu restart tak jsem jej provedl a potom se obějevili tyto změny…děkuji za jakoukoli radu,přišel jsem o cca 200 důležitých kontaktů, pošete mi email?
pošlu Vám tabulku,neumím to tady přiložit…

Dobrý deň. Váš problém môže byť spôsobený stiahnutím nekompatibilnej verzie k operačnému systému (to by mohlo spôsobiť bug pri ukladaní) ale nakoľko LO je prispôsobivý pri skoro všetkých operačných systémoch, hádam, že by v tomto nemal byť problém… Odporučil by som Vám, skúsiť si dáta uložiť aj do iného formátu ako je tabuľka a zálohovať ich možno aj na USB nosič…